Ogólne informacje
POLITYKA PRZESYŁEK MIĘDZYNARODOWYCH

Nasz międzynarodowy koszt wysyłki zależy od miejsca przeznaczenia. Łączny koszt transportu będzie wyliczony podczas składania zamówienia w oparciu o kraj przeznaczenia zakupionych produktów. Zamówienia są realizowane przez niezawodną i szybką wysyłkę UPS.
W niektórych krajach możliwa jest także współpraca UPS-u z lokalnymi przewoźnikami przy ostatecznym dostarczeniu przesyłki.

CŁO I PODATKI
Kraje należące do Unii Europejskiej

Nasza firma działa na terenie Polski. Dzięki porozumieniu z Schengen wszystkie przesyłki transportowane w obrębie Unii Europejskiej są wolne od jakichkolwiek dodatkowych opłat (np. opłaty celne). Koszt podany w trakcie zatwierdzania zamówienia jest kosztem ostatecznym transakcji i żadne dodatkowe koszty nie zostaną doliczone do przesyłki przekraczającej granicę w obrębie krajów UE.


Inne kraje (nienależące do Unii Europejskiej)

Medica Herbs S.C. nie może przewidzieć oraz oszacować specyficznego dla danego kraju cła, taryfy czy podatku, które mogą mieć zastosowanie do Twojego zamówienia. Jesteś odpowiedzialny za ich zrozumienie oraz opłacenie dodatkowych potencjalnych opłat.
Nasze ceny nie odzwierciedlają żadnej z tych dodatkowych opłat. Opłaty te ustalane są przez lokalny urząd celny, a Medica Herbs S.C. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek tego typu poniesione dodatkowe opłaty.
Niektóre produkty mogą być zakazane lub uważane za nielegalne w niektórych krajach. Dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy skontaktować się z lokalnymi władzami, aby upewnić się, że wszystkie zamówione przez ciebie produkty są legalne i nie wymagają otrzymania dodatkowych zezwoleń.
Jednocześnie pragniemy przekazać informację, że składając zamówienie do 15 sztuk produktów w 1 paczce przy jednoczesnym wyborze formy transportu Poczta Polska przesyłki w ponad 98% nie są poddawane ocleniu w związku z czym nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.


Poniższa tabela wysyłki międzynarodowej konkretyzuje czas doręczenia oraz cenę transportu:

tabela-wysyłka-międzynarodowa.jpg

* Dokładna wartość zależy od aktualnego kursu walut.

Podmiot odpowiedzialny za markę Medica Herbs:

Medica Herbs S.C.
ul. Fiołkowa 10/173, 31-457 Kraków.
EU VAT No.: 6751496387
REGON: 123036675

Numer wpisu Medica Herbs S.C. do rejestru zakładów podlegających urzędowej
kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P-355/2014.