Zaangażowanie Medica Herbs w tworzenie marki godnej polecenia
Wytyczne Naszych Działań

Chcąc mieć pewność, że nasi klienci są usatysfakcjonowani dokonanym zakupem, Medica Herbs koncentruje swoje działania na dostarczaniu sprawdzonych i skutecznych produktów ziołowych, jednocześnie wprowadzając swobodną politykę zwrotów. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu jesteś nieusatysfakcjonowany z zakupu, możesz w ciągu 3 miesięcy zwrócić produkt, a my go wymienimy na inny albo dokonamy zwrotu wpłaconych pieniędzy.
W celu uzyskania szerszej informacji prosimy o kontakt: info@medicaherbs.com

W Medica Herbs wiemy, że produkt końcowy jest tak dobry, jak surowiec wyjściowy
Co czyni, że nasze produkty są wyjątkowe ?

Zaangażowanie Medica Herbs w tworzeniu godnej polecenia marki produktów ziołowych przejawia się w dostarczaniu produktów spełniających najwyższe standardy i kryteria.
W naszych działaniach wyznaczyliśmy trzy obszary, na których się koncentrujemy: jakość, czystość oraz skuteczność produktów.

JAKOŚĆ   Tworząc podstawy działania przedsiębiorstwa przyjęliśmy zasadę, że akceptujemy tylko najlepsze rozwiązania. Do naszych produktów wybieramy surowce najwyższej jakości od najbardziej zaufanych producentów na świecie. Stosowane wyciągi ziołowe są określane na zawartość składników aktywnych odpowiedzialnych za ich właściwości działania (analizy jakościowe i ilościowe przy użyciu światła ultrafioletowego, chromatografii cienkowarstwowej (TLC), wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC) oraz metody Titration). Aby wyciągi ziołowe były bezpieczne i wolne od bakterii chorobotwórczych, już na poziomie wytwarzania są poddawane badaniom na zawartość metali ciężkich oraz badaniom mikrobiologicznym.

  CZYSTOŚĆ   Wytwarzając swoje preparaty wykorzystujemy tylko wyselekcjonowane surowce pochodzenia naturalnego, pozwalające tworzyć efektywnie działające produkty. W trakcie produkcji nie są stosowane żadne konserwanty, wypełniacze czy sztuczne barwniki. Wszystkie produkty są wytwarzane w zgodzie z obowiązującymi zasadami i normami UE.

  DZIAŁANIE   Opracowując skład produktów stosujemy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Zastosowane specyfikacje ziół są zgodne z aktualnym kierunkiem rozwoju nauki - dobieramy takie same składniki jak te, które zostały zastosowane w badaniach potwierdzających działanie danego składnika.

Podmiot odpowiedzialny za markę Medica Herbs:

Medica Herbs S.C.
ul. Fiołkowa 10/173, 31-457 Kraków.
EU VAT No.: 6751496387
REGON: 123036675

Numer wpisu Medica Herbs S.C. do rejestru zakładów podlegających urzędowej
kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P-355/2014.