KIERUNEK W ZGODZIE Z NATURĄ

Wszystko zaczęło się od prostego pragnienia zrobienia czegoś więcej, aby poprawić zdrowie i szczęście ludzi. Troska o lepszą jakość życia leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Jako zwolennicy naturalnych rozwiązań odkrywamy to, co w przyrodzie jest najlepsze. Znakiem rozpoznawalnym naszych preparatów jest wysokie stężenie substancji aktywnych, znakomita przyswajalność oraz synergia składników zielarskich. Zioła, które pomagają ludziom od wielu pokoleń, stanowią obecnie siłę naszych produktów.

SKUTECZNE FORMUŁY

Dobrane standaryzacje ziół są zgodne z aktualnym kierunkiem rozwoju nauki. Stałe stężenie substancji aktywnej w wyciągu roślinnym pozwala nam tworzyć suplementy przynoszące konkretne rezultaty zdrowotne. Dzięki standaryzacji wydobywamy powtarzalną skuteczność ukrytą w naturze.
CZYTAJ WIĘCEJ

JAKOŚĆ W NASZEJ NATURZE

W Medica Herbs wiemy, że produkt końcowy jest tak dobry, jak surowiec wyjściowy. Jesteśmy dumni z zarządzania całym łańcuchem dostaw, który umożliwia nam zapewnienie najwyższej jakości na każdym etapie tworzenia produktu. Od momentu powstania pomysłu do chwili otwarcia opakowania czuwamy nad spełnianiem najwyższych standardów.
CZYTAJ WIĘCEJ

NOWOCZESNA STRATEGIA PRODUKCYJNA

Nowoczesne maszyny kapsułkujące pozwalają nam wytwarzać cały zakres produktów bez substancji dodatkowych. Dla zapewnienia świeżości i bezkompromisowej jakości, systematycznie wytwarzamy nasze preparaty w mniejszych partiach. Wszystkie produkty są wytwarzane w zgodzie z obowiązującymi zasadami i normami UE.
CZYTAJ WIĘCEJ

DLACZEGO WYCIĄGI ROŚLINNE

Rośliny są bogatym źródłem substancji aktywnych, które stanowią istotny element działania ludzkiego organizmu. Ekstrakty w 100% pochodzą z ziół i cechują się one wysoką bioprzyswajalnością. Nasze wyciągi ziołowe są pozbawione nośników w postaci wody, alkoholu czy oleju.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLSKI KAPITAŁ

Zakład produkcyjny Medica Herbs powstał i funkcjonuje w 100% w oparciu o polski kapitał. Ufamy, że stały rozwój i podjęte inwestycje przyczynią się do dalszego wzrostu zatrudnienia i  przyniosą jeszcze więcej korzyści firmom i  instytucjom z  nami współpracującymi. Wspierając rozwój pracowników, wpływamy na ich zaangażowanie, a to ostatecznie przekłada się na wysoką jakość naszych produktów.